Wafelki z kremem kakaowym BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Pachnący, delikatny wafel wypełniony bardzo smacznymi kremem kakaowym dla tych, którzy lubią zdrową dietę.
Crich stworzył pierwszy organiczny wafel, używając wyłącznie składników wolnych od GMO, uprawianych bez substancji chemicznych
i pracował z technikami, które zachowują właściwości odżywcze.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
(krem 75%)*mąka PSZENNA, *olej kokosowy, *cukier trzcinowy, *kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (18,5% w kremie), *skrobia PSZENNA, *odtłuszczone MLEKO w proszku, emulgatory:lecytyna SOJOWA, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,LAKTOZA,MLEKO,PSZENICA,SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,MIGDAŁY,ORZECHY,ORZECHY LASKOWE
Informacje o produkcie
Marka: CRICH
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,14 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2149/514 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 59 g |
| Cukry | 20 g |
| Błonnik | 2.8 g |
| Białko | 7.4 g |
| Sól | 0.25 g |