Wafel WW E. Wedel 47 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 47 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 73%(Cukier, Mleko pełne w proszku, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Serwatka w proszku (z mleka), Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyny sojowe i E476, Aromat), Mąka pszenna, Cukier, Tłuszcz roślinny (palmowy), Serwatka w proszku (z mleka), Miazga z orzechów arachidowych (1,7%), Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Mleko pełne w proszku, Mąka żytnia, Zawiera olej słonecznikowy i/lub, Jaja w proszku, Maltodekstryna, Emulgator (lecytyny sojowa), Substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu), Sól, Aromat. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29%, masa mleczna minimum 17%. Może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 25,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 540 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 254 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12,7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1061 kJ |
| Wielkość porcji | 47 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,5 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12,7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7,0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 34,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 27,9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11,1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|