WINIARY streetfood Nudle smak klasyczny Teriyaki 75 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Składniki | smażone kluski 73,3% [mąka pszenna, olej palmowy, gluten pszenny, sól, regulator kwasowości (węglany potasu), stabilizator (fosforany sodu)], mieszanka przyprawowa 26,7% [cukier, skrobia ziemniaczana, suszone warzywa (czosnek, por, marchew, seler, cebula), sos sojowy w proszku 2,7% (soja, pszenica, maltoza), cukier karmelizowany, skrobia kukurydziana, sól, ekstrakt drożdży, przyprawy, aromat (zawiera gluten, jaja, gorczycę), olej słonecznikowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)] |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. otwórz wieczko i dodaj zawartość saszetek. 2. zalej wrzącą wodą do poziomu linii wewnątrz kubka, zaczekaj 1 minutę. 3. dokładnie wymieszaj i odstaw na 4 minuty. gotowe. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 46,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 346 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 485 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1454 kJ |
| Wielkość porcji | 75 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14,3 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 41 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|