WINIARY kostka mięsna 60g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wspólnie z Winiary możesz codziennie cieszyć się prawdziwie domowym posiłkiem, niezależnie od tego, jak wiele masz na głowie. Wygodne, odpowiednio bogate w wartości odżywcze i przede wszystkim smaczne - takie właśnie jest gotowanie z Winiary.
Już od ponad 75 lat nasze produkty są jednymi z najczęściej wybieranych przez Polaków wyrobów kulinarnych. Jest to możliwe dzięki bogatemu portfolio marki zawierającemu ponad 200 różnorodnych dań, zup, bulionów, sosów, majonezów, przypraw, galaretek, kisielów oraz budyniów.
Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię na winiary.pl, jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dodatek do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, skrobia ziemniaczana, aromaty, suszone warzywa 3,2% (cebula, czosnek), barwnik (E 150d), suszone mięso wołowe 0,4%, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 429 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,92 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 26 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,46 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |