WINIARY Rosół drobiowy 60g (6 kostek) X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rosół Drobiowy Winiary doskonale podkreśli smak i aromat Twoich dań. Dzięki niemu masz pewność, że danie będzie smakowało Tobie i Twojej rodzinie. Możesz wykorzystać go zarówno do podkreślenia smaku zup i sosów, jak również do doprawienia innych potraw.
Aby uzyskać esencjonalny bulion drobiowy rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody, a do podkreślenia smaku użyj jedynie 1 kostkę na 1 litr płynu. Przy użyciu kostki bulionowej większość dań nie wymaga dosalania, dzięki czemu masz pewność, że danie będzie udane i smaczne.
Rosół Drobiowy Winiary :
- gwarantuje, ze danie zawsze się uda
- podkreśli smak nie tylko ulubionego rosołu
- to znany, lubiany smak
- dostępny jest w różnych wielkościach opakowań: 6, 12 i 18 kostek
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), olej palmowy, skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, cukier, tłuszcz drobiowy 2%, przyprawy, liść pietruszki, suszone warzywa (cebula, marchew), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), suszone mięso z kury 0,1%, przeciwutleniacz (lecytyny) może zawierać: soję, mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 429 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Aby uzyskać esencjonalny rosół, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,92 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 25 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 25 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|