WINIARY Rosół Wołowy 120g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wspólnie z Winiary możesz codziennie cieszyć się prawdziwie domowym posiłkiem, niezależnie od tego, jak wiele masz na głowie. Wygodne, odpowiednio bogate w wartości odżywcze i przede wszystkim smaczne - takie właśnie jest gotowanie z Winiary.
Już od ponad 75 lat nasze produkty są jednymi z najczęściej wybieranych przez Polaków wyrobów kulinarnych. Jest to możliwe dzięki bogatemu portfolio marki zawierającemu ponad 200 różnorodnych dań, zup, bulionów, sosów, majonezów, przypraw, galaretek, kisielów oraz budyniów.
Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię na winiary.pl, jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | sól, olej palmowy, skrobia ziemniaczana, całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, aromaty (z pszenicą, soją), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ekstrakt mięsa wołowego 3,0%, cukier, barwnik (karmel amoniakalny), suszone warzywa (marchew 0,5%, czosnek), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), liść pietruszki, pieprz czarny, przeciwutleniacz (lecytyny). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 275 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,98 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 7 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 28 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 60 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |