WINIARY Pomysł na... Makaron smażony po tajsku 26 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 26 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier*, sól jodowana, cebula w proszku*, cebula*, sos sojowy w proszku (soja*, sól, pszenica*), aromat (zawiera olej z gorczycy), czosnek* 4,3%, skrobia ziemniaczana*, olej słonecznikowy, hydrolizowane białko pszenne, sól, papryka chili*, liść kolendry*, papryka czerwona*, imbir*, kurkuma*. może zawierać: seler, jaja, mleko i gorczycę. * składniki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu, paprykę pokrój w cienkie paski, jajka roztrzep w osobnej miseczce. 2. pierś z kurczaka pokrój w kostkę i podsmaż na patelni na rozgrzanym oleju przez 5 minut, dodaj paprykę i smaż razem kolejne 2 minuty. 3. na patelnię dodaj ugotowany makaron i jajka, energicznie mieszając. 4. zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 50 ml zimnej wody, dodaj na patelnię i całość smaż przez około 5 minut. gotowe danie możesz skropić sokiem z limonki lub cytryny. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 27,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 47,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 124 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 521 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1668 kJ |
| Wielkość porcji | 320 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 20 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 56 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 36 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|