WINIARY Budyń o smaku waniliowym z cukrem 1,02 kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Budyń waniliowy jest polskim deserem.
Serwowany na zimno lub na ciepło sprawiają, że mleko smakuje wszystkim dzieciom! Polecamy podawać je ze świeżymi owocami, konfiturami, bakaliami i słodkimi sosami.
Może stanowić doskonały składnik kremów i ciast.
Parametry produktu
| Typ | Budyń |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 1,02 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, barwniki (kurkumina, karoteny). Może zawierać mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie zamknięte. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Budyń o smaku waniliowym WINIARY to idealny dodatek do kremów, eklerek, ptysi, karpatek. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania rozprowadzić w 2,0 litrach zimnego mleka. Zagotować dodatkowe 6,5 litra mleka. Rozmieszany budyń wlać do gotującego się mleka i gotować jeszcze około 0,5 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 398 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |