WINIARY Barszcz czerwony 1kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Smak, odpowiednie doprawienie i idealny kolor - to najważniejsze atrybuty tego barszczu. Wiemy jak ogromne znaczenie dla jakości naszych produktów mają składniki, z których je wytwarzamy, dlatego Barszcz Czerwony Winiary powstaje na bazie polskich buraków. Współpraca z krajowymi rolnikami gwarantuje, że na Twoim stole będzie królował ulubiony barszcz czerwony.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, koncentrat soku z czerwonych buraków (23,2%), sól, ekstrakt drożdży, kwas (kwas cytrynowy), olej słonecznikowy, aromaty, suszona cebula, pieprz czarny. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 332 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1391 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 15,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 51,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Skrobia | 0 g |