WINIARY Barszcz biały 840G X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczna polska zupa na mące pszennej z dodatkiem aromatycznego majeranku, czosnku i cebuli. Nowa wydajniejsza receptura jeszcze lepiej podkreśla smak i aromat dania.Produktbez dodatku glutaminianu sodu, barwników ikonserwantów. Smak barszczu można wzbogacić dodatkiem kiełbasy, wędzonego boczku czy jajka na twardo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Barszcz biały |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Barszcz |
| Składniki | Mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, sól, skrobia ziemniaczana, aromaty ( z glutenem), cukier, kwas (kwas cytrynowy), wędzony tłuszcz wieprzowy, majeranek, pieprz czarny, suszony czosnek. |
| Zawartość netto | 840 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 319 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14,8 g |
| Zawartość soli | 13,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 14,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 57,9 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|