WAWEL Krówka mleczna 250g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Od lat ta sama receptura oraz ręczne wykonanie to najważniejsze cechy krówki mlecznej wyprodukowanej przez firmę wawel. Spróbuj a przekonasz się, że nasza krówka jest najlepsza
Parametry produktu
| Typ | Krówki |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15%, masło 4,5% (z mleka). produkt może zawierać orzeszki arachidowe, jaja, soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wawel S.A Ulica i numer: W.Warneńczyka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | temp otoczenia nie wiecej niż 20 stopni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 27,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1667 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 636 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,04 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,56 g |
| Cukry | 67 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|