Opis szczegółowy
Cukierki o smaku truskawkowo - mlecznym w polewie o smaku truskawkowym
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | Truskawkowy, Mleczny |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcz (palmowy i shea w zmiennych proporcjach), serwatka w proszku (z mleka), mąka pszenna, mąka kokosowa, mleko w proszku odtłuszczone 1 %, proszek truskawkowy 0,2 % (substancja przeciwzbrylająca: maltodekstryna, zagęszczony sok z truskawki), emulgator: lecytyny (z rzepaku); aromat truskawkowy z innymi aromatami, aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; stabilizator: e 492; koncentrat: z buraków, marchwi, czarnej marchwi, rzodkwi, jabłek i czarnej porzeczki. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe i soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vobro sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: podgórna 78 kod pocztowy i miasto: 87-300 brodnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 565 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2356 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E330 Kwas cytrynowy, E492 Tristearynian sorbitolu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja przeciwzbrylająca, Emulgator, Regulator kwasowości, Stabilizator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia – gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadycznie występujące plamki i prześwity nadzienia; kształt– batonik; barwa– różowa; konsystencja – polewy: jednolita, miękka, – korpusu: jednorodna, twarda, krucha; przełom – masa tłusta; smak – właściwy dla polewy o smaku truskawkowym i masy o smaku truskawkowo-mlecznym |