Opis szczegółowy
Praliny z czekolady z kremem o smaku orzechowym zdobione białym kremem
Parametry produktu
| Smak | Orzechowy |
| Zawartość netto | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcz (palmowy i shea w zmiennej proporcji), miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, kakao, proszek karob, tłuszcz mleczny, miazga z orzechów laskowych, glukoza, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476; aromaty, sól. czekolada - masa kakaowa minimum 38 %. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, migdały i pszenicę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vobro sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: podgórna 78 kod pocztowy i miasto: 87-300 brodnica pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2210 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia – gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadyczne zadrapania i pęknięcia; kształt – figurki zajączka i kurczaczka; barwa – brązowo-kremowa; konsystencja – skorupki: jednolita, twarda, – nadzienia: jednorodna, mazista; przełom – nadzienie w zależności od smaku; smak –właściwy czekolady i kremu |