Opis szczegółowy
Kule w białej polewie z nadzieniem o smaku kokosowym i migdałem
Parametry produktu
| Smak | Kokosowy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcz (palmowy i shea w zmiennych proporcjach), serwatka w proszku (z mleka), migdał prażony, mleko w proszku odtłuszczone 6,6 %, mleko w proszku pełne 1,9 %, glukoza, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476; aromaty. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe i pszenicę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vobro sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: podgórna 78 kod pocztowy i miasto: 87-300 brodnica pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 566 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2359 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia:– gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadyczne zadrapania i pęknięcia; kształt: – okrągły; barwa: – biała; konsystencja: – skorupki: jednolita, twarda, – nadzienia: jednorodna, mazista; przełom: – nadzienie kokosowe i migdał; smak: – właściwy dla polewy i nadzienia |