Vivera roślinne paluszki 189 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | odtworzone białko PSZENNE 50%, bułka tarta (mąka PSZENNA, drożdże, sól, papryka w proszku), olej słonecznikowy, woda, mąka PSZENNA, ocet spirytusowy, substancja zagęszczająca (metyloceluloza), aromaty , skrobia PSZENNA, błonnik PSZENNY, sól, sól morska, olej lniany, błonnik ziemniaczany, maltodekstryna, skrobia kukurydziana, zioła i przyprawy, substancja konserwująca (dioctan sodu), cebula w proszku, czosnek w proszku, żelazo, witamina B12. Może zawierać: SOJĘ, MLEKO (łącznie z LAKTOZĄ) i JAJA. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 190 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Producent: | Euroser Dairy GroupUlica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 119 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1038 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 25,9 g |
Witaminy
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
|---|---|
| Żelazo | 2,1 mg/100g |