Vitax Zioła Rumianek Herbata Ziołowa Naturalna Wspomaga Układ Pokarmowy 20g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
rumianek HERBATA ZIOŁOWA NA WSPOMAGANIE UKŁADU POKARMOWEGO
Starannie wyselekcjonowane zioła podarują Ci bogactwo natury. Podziel się nim ze swoją Rodziną i sięgnij po jedną z naszych receptur, która pozwoli Ci w pełni skorzystać z aromatycznego naparu.
Rumianek wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz pomaga w eliminacji uczucia dyskomfortu trawiennego. Przyczynia się do optymalnego odprężenia organizmu.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia to ważne elementy dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.
Jedna filiżanka odpowiada 200 ml napoju.
Pij 2 razy dziennie po 1 torebce naparu (200 ml).
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa |
| Działanie | Na trawienie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | rumianek (100%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 7 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |