Vitax Zioła Pokrzywa Herbata Ziołowa Naturalna na Porost Włosów 20 Torebek X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Starannie wyselekcjonowane zioła podarują Ci bogactwo natury. Podziel się nim ze swoją Rodziną i sięgnij po jedną z naszych receptur, która pozwoli Ci w pełni skorzystać z aromatycznego naparu.
Pokrzywa działa drenująco, wspiera usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz korzystnie wpływa na kondycję włosów i paznokci.
Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie. Pić 2 razy dziennie po 1 filiżance naparu, przygotowanego z 1 torebki (1,5g pokrzywy) na 200 ml wody.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | pokrzywa (100%) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 7 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |