Vitax Owocowy upominek mix 40s X10
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Cytrynowy, Limonka, Malinowy, Żurawinowy, Porzeczkowy, Owoce leśne |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku maliny. składniki: malina (51%), hibiskus, aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku żurawiny i porzeczki. składniki: hibiskus, jabłko, aromaty, aronia, liść jeżyny, liść jeżyny słodkiej, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, żurawina (0,4%), czarna porzeczka (0,2%). herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku owoców leśnych. składniki: hibiskus, owoc aronii (25%), dzika róża, malina, aromaty, owoc czarnego bzu, liść mięty, owoc jagody (1%), owoc jeżyny (1%), owoc poziomki (1%), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, korzeń lukrecji. herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku cytryny i limonki. składniki: jabłko, aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, liść jeżyny, dzika róża, korzeń lukrecji, korzeń cykorii, skórka cytryny (2%), trawa cytrynowa, skórka limonki (0,5%), skórka pomarańczy. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |