Opis szczegółowy
Vitax Inspiracje to herbatki dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań.
Herbatki z linii Inspiracje zostały skomponowane tak, byś mógł cieszyć się soczystym smakiem i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo-ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną czy czerwoną.
Orzeźwiający smak mięty w połączeniu ze słodką nutą czarnego bzu sprawi, że odetchniesz w letnie upalne dni.
Spróbuj i zanurz się w świecie owocowych inspiracji!
Tyle przyjemności i tak mało kalorii!
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa, Ziołowa |
| Smak | Miętowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 33 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Mięta pieprzowa (70 %), jabłko, aromaty, prażony korzeń cykorii, kwiat czarnego bzu (2 %), owoc czarnego bzu (1 %) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |