Vita Aloe Napój z Aloesem 1,5L 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój z Aloesem 1,5L
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Smak | |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | Woda, aloes: sok 30%, miąższ 8%; sok winogronowy 20%, cukier, fruktoza, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu, mleczan wapnia; substancja zagęszczająca: guma gellan; aromat winogronowy, substancja wzbogacająca: witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: allcor s. c. tadeusz kiciak, mateusz kiciak ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Schłodzony smakuje najlepiej. wstrząsnąć przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 75 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 25 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 31 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|