Viscoplast™ Plastry na palce, 44,5 mm x 51 mm 10 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Viscoplast™ Plastry na palce to wysoce przepuszczające powietrze plastry, które zostały zaprojektowane dla całodniowego komfortu. Rozciągają się w 4 kierunkach. Plastry na palce, przyklejają się do wilgotnej lub spoconej skóry. Wyrób medyczny. Wysoce przepuszczające powietrze. Rozciągające się w 4 kierunkach. Zaprojektowane dla całodniowego komfortu. Przyklejają się do wilgotnej lub spoconej skóry. Nie zawierają lateksu kauczuku . Wyrób medyczny - posiada oznakowanie CE. Przeznaczone do opatrywania i zabezpieczania drobnych ran.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Plastry |
|---|---|
| Typ produktu | Z opatrunkiem, |
| Dla kogo | Uniwersalne |
| Zastosowanie | Skaleczenia, Rany płytkie |
| Sposób użycia | Przewidziane zastosowanie: przeznaczone do opatrywania i zabezpieczania drobnych ran. |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 10 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: 3m deutschland gmbh ulica i numer: carl-schurz-str. 1 kod pocztowy i miasto: 41453 neuss de |
| Skład surowcowy | Włóknina |
| Wymiary (SxD) | 4,45 - 5,1 cm |
| Mix rozmiarów - dodatkowe informacje | Liczba sztuk w opakowaniu: 10 (44,5 mm x 51 mm) |
| Oświadczenie | Oświadczam, że uzupełniłem wszystkie dane dotyczące posiadanych przez produkt certyfikatów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Deklaracja zgodności z CE | 1 |
| Deklaracja zgodności z CE - jednostka certyfikująca | Reg-doc-mdr-ge-05-755863 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/12/36/6/1236613.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2028-02-24 |