'Vionelli Pinot Grigio wino białe, wytrawne 11,5% 0,75l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
import - Włochy
wino wytrawne, białe
0,75L; alc. 11,5% obj.
Winnica z ponad 60-cio letnią tradycją produkcji wina, w której powstało Vionelli Pinot Grigio, mieści się we włoskim regionie Emilia - Romagna. Typowe aromaty gruszek, zielonych jabłek, cytrusów i delikatna nuta roślinna kuszą, by oddać się w pełni delikatnej kwasowości i orzeźwiającemu smaku wina. Rekomendujemy podawanie w temperaturze 8-12 stopni w towarzystwie lekkich przystawek, ryb, owoców morza i białych sosów. Idealnie sprawdzi się na letnie spotkania jako aperitif.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Pinot Grigio |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Ryby, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,64 kg |
| Region pochodzenia | Emilia - Romagna |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |