Violife tarty o smaku mozzarelli 1000 g X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Roślinna alternatywa dla sera Mozzarella w formie tartej. 100% wegański. Idealny do pizzy, zapiekanek, sałatek i makaronów. Wyprodukowany na bazie oleju kokosowego. Nie zawiera nabiału, laktozy, soi, glutenu, orzechów i konserwantów.
Parametry produktu
| Składniki | WODA, OLEJ KOKOSOWY (24%), SKROBIA MODYFIKOWANA, SKROBIA, SÓL MORSKA, AROMAT MOZZARELLI, EKSTRAKT Z OLIWEK, BARWNIK: BETA-KAROTEN, WITAMINA B12. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-03-13 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 298 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1247 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Zawiera lukrecję | Nie |