Violife plastry o smaku cheddar 1 kg X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Roślinna alternatywa sera Cheddar w formie plastrów. 100% wegański. Idealny do burgerów i kanapek i zapiekanek. Przygotowano na bazie oleju kokosowego. Nie zawiera nabiału, laktozy, soi, glutenu, orzechów i konserwantów.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, olej kokosowy (21%), skrobia modyfikowana*, skrobia, sól morska,aromat cheddara, ekstrakt z oliwek, barwnik: (wyciąg z papryki, b-karoten), witamina b12. *nie należy mylić ze składnikami gmo (genetycznie modyfikowanymi) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Pojemność | 1000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Violife plastry o smaku cheddar 1 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1190 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
|---|