Violife krem z ziołami i czosnkiem 9x150g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Roślinna alternatywa dla kremowego serak do smarowania z dodakiem czosnku i ziół. 100% wegański. Doskonały do kanapek, wrapów lub jako dodatek do zup i dań wytrawnych.
Wyprodukowany na bazie oleju kokosowego. Nie zawiera nabiału, laktozy, soi, glutenu, orzechów i konserwantów."
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: woda, olej kokosowy (20%), skrobia, sól morska, czosnek, zioła (szczypiorek, natka pietruszki), regulator kwasowości: (mleczan sodu, lakton kwasu glukonowego), substancja zagęszczaczająca: guma guar, aromat pieprzu, aromaty, ekstrakt z oliwek , Witamina B12. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Pojemność | 150 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Roślinna alternatywa dla kremowego sera do smarowania z dodakiem czosnku i ziół. 100% wegański. nie zawiera alergenów. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 213 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 881 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
|---|