Vifon zupa bug gio heo łag.65 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Instant |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Wieprzowina |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Składniki: nudle ryżowe (76,1%): ryż, skrobia modyfikowana, cukier, sól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; substancja zagęszczająca: guma guar; baza zupy (15,4%): sól, cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; suszone warzywa w zmiennych proporcjach (6%): marchew, szczypior, kolendra; maltodekstryna, teksturowane białko SOJOWE, chili (2,5%), pieprz, ekstrakt drożdżowy, czerwona szalotka, czosnek, aromat, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; saszetka z olejem (8,5%): rafinowany olej palmowy, czerwona szalotka, czosnek, aromat, barwnik: karoteny; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Producent: | TAN-VIET International S.A.Ulica i numer: Marco Polo 9 9Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przyrządzania: 1. nudle wrzuć do głębokiej miski. przyprawy z torebek dodaj do smaku. zalej 400 ml wrzącej wody. 2. przykryj na 3 minuty. 3. po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia. |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 229 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zupa błyskawiczna z cienkimi nudlami ryżowymi o smaku wieprzowiny (łagodna) smaczna i sycąca, wywodzi się ze środkowego rejonu wietnamu hue. |
|---|