Veroni Mineral Pure niegazowana 1,5l 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Veroni Mineral to bogata w składniki odżywcze woda mineralna. Zamknięta w eleganckich i designerskich butelkach ugasi każde pragnienie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy mg/l: - wapniowy 78,0 - sodowy 32,0 - magnezowy 14,0 - potasowy 7,1 aniony mg/l: - wodorowęglanowy 365,0 - chlorkowy 6,5 - siarczanowy 3,8 - fluorkowy 0,37 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,54 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | ZR/1 w Radomiu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zbyszko Company S.A. Ulica i numer: Warszawska 239 Kod pocztowy i miasto: 26-600 Radom PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 536,08 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w zacienionym miejscu, wolnym od obcych zapachów. Chronić przed przemrożeniem i działaniem promieni słonecznych. Zaleca się spożycie do 12 godzin po otwarciu butelki. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,37 mg/l |
|---|---|
| Magnez | 14,0 mg/l |
| Potas | 7,1 mg/l |
| Wapń | 78,0 mg/l |
| Chlor | 6,5 mg/l |
| Sód | 32,0 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 365,0 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 3,8 mg/l |