Vegeta Natur Rosół drobiowy 60g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Talerz pachnącego rosołu drobiowego przywołuje na myśl wspomnienia wspólnych, rodzinnych obiadów z dzieciństwa. Jak odtworzyć to radosne uczucie? To proste! Dodaj do zupy kostkę rosołową Vegeta Natur , by uzyskać ten idealny smak. Przez wiele lat był to sekret najlepszego domowego rosołu.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | do zup i sosów |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Sól morska 36%,olej palmowy, cukier,warzywa suszone 7,1% (cebula,marchew,seler), skrobia kukurydziana, ekstrakty drożdżowe, suszony ekstrakt z kurczaka 5%, maltodekstryna, tłuszcz drobiowy, aromat, sól, przyprawy, oliwa z oliwek 0,5%, lubczyk, liść pietruszki, czarny pieprz, liść laurowy. Może zawierać śladowe ilości: selera, mąki pszennej, mleka i jaj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 612 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 7,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 17,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 28,0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 69,0 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |