Vanish Gold Powergel Odplamiacz w Żelu 200 ml X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Z odplamiaczem do tkanin w żelu Vanish PowerGel nie musisz się już martwić o trudne i zaschnięte plamy. Dzięki innowacyjnej końcówce do pocierania możesz szybko usuwać plamy w trudno dostępnych miejscach, takich jak mankiety i kołnierze oraz usuwać zabrudzenia ukryte głęboko we włóknach tkaniny. Można go stosować do kolorowych i białych tkanin noszonych na co dzień i wykonanych, np. z bawełny i poliestru.
KORZYŚCI
- Usuwanie plam nawet w 30 sekund* — doskonały produkt dla osób z napiętym grafikiem
- Specjalnie opracowana końcówka do pocierania w celu łatwego i precyzyjnego nanoszenia
- Nasz najlepszy żel do wstępnego czyszczenia i usuwania nawet najbardziej uporczywych plam
*niektóre plamy są usuwane w ciągu 30 sekund
SPOSÓB UŻYCIA
1. Obróć końcówkę do pocierania, aby ją otworzyć.
2. Wyciśnij żel na plamę i pocieraj okrężnym ruchem.
3. Pozostaw żel na maksymalnie 5 minut.
4. Wypierz ubranie tak jak zwykle.
W razie wątpliwości przed zastosowaniem przetestuj na małej, niewidocznej powierzchni. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi z tyłu opakowania.;
Niebezpieczeństwo. Zawiera Alkohole, C12-16, oksyetylenowane, Kwas siarkowy, mono-C12-14- alkilowe estry, sole sodowe. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Umyć ręce po użyciu. Nie kierować w stronę oczu podczas ściskania pojemnika. Nie wprowadzac na noszoną odzież. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: J563-H0UV-3006-UXNR
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | Aqua, c12-14 pareth-7, sulfuric acid, mono-c12-14-alkyl esters, sodium salts, c12-14 pareth-3, sodium citrate, acrylic copolymer, potassium sorbate, propylene glycol, alcohols, c12-15, branched and linear, ethoxylated, tetrasodium iminodisuccinate, citric acid, subtilisin, alpha-amylase, mannanase, endo-1,4-β- |
| Dozowanie | 2ml |
| Dodatkowe właściwości | Nanieś odplamiacz (2 ml) na plamę. wedle potrzeby. napełnij dozownik wg instrukcji i potrzyj plamę umieść go w bębnie pralki. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/07/0/1307049.pdf |
| Piktogramy GHS | Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Niebezpieczeństwo. powoduje poważne uszkodzenia oczu. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 200 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Po użyciu umyć ręce. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |