VOREL Próbnik napięcia 190 mm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przyrząd do sprawdzania występowania prądu
Parametry produktu
| Typ | Próbnik napięcia |
|---|---|
| Materiał | stal, PCV |
| Waga netto | 24 g |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 2 x 2 cm |
| Kolor | Bezbarwny |
| Gwarancja | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |