VIFON Zupa o smaku kurczaka - pikantny 70 g X22
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mega ostra sztuka! Propozycja oobowiązkowa dla osób lubiących dodać życiu odrobinę pikanterii! Nasza bezpośrednia odpowiedź na Wasze sugestie. Mamy nadzieje, że szybko przypadnie Wam do gustu i zapisze się w codziennym menu!
Parametry produktu
| Rodzaj | Chińska |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Smak | Pikantne |
| Składniki | kluski (90,4%): mąka pszenna, tłuszcz palmowy, tapioka, sól, skrobia, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma (0,01%); dodatki smakowe (9,6%): sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; suszone warzywa w zmiennych proporcjach (11,9%): marchew, szczypior; cukier, aromaty (jaja, orzeszki ziemne, soja, seler, nasiona sezamu), chili (3,7%), czosnek (1,6%), pieprz, czerwona szalotka (0,3%), kurkuma (0,3%), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: E 551; przeciwutleniacz: E 306. |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kluski pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. Przykryć na 3 minuty. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 42,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 328 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 293 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1373 kJ |
| Wielkość porcji | 470 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |