VACO Spirale na komary MAX (nie łamią się) - 6 szt. X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Spirala owadobójcza przeznaczona do zwalczania komarów i meszek na terenach otwartych.
Po wykonaniu czynności wymagających bezpośredniego kontaktu ze spiralą umyć ręce, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Spirala |
|---|---|
| Skład | Praletryna 0,1 g/100 g (10 mg na spiralę), geraniol 0,1 g/100 g (10 mg na spiralę). |
| Sposób użycia | Wyjąć spiralę z opakowania i ostrożnie rozdzielić sąsiednie spirale zaczynając od zewnętrznych końców. odgiąć języczek metalowej podpórki i nałożyć na nią spiralę. zapalić koniec spirali, zdmuchnąć płomień i zostawić żarzącą się końcówkę. |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Informacje zostały uwzględnione w innych sekcjach karty produktowej. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Bezpieczny dla ludzi | Tak |
| Gwarancja | 24 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 8232/20 |
| Substancje aktywne | Praletryna 0,1g/100g (10mg na spiralę), geraniol 0,1 g/100g (10 mg na spirale) |
| Zakres stosowania | Wydzielające się opary działają owadobójczo i odstraszająco. jedna spirala chroni przed komarami przez kilka godzin. |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/94/5/1294574.pdf |
| Piktogramy GHS | Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09) |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H411 - działa toksycznie na organizmy wodne. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vaco retail sp. z o.o. ulica i numer: dąbrowskiego 44 kod pocztowy i miasto: 50-457 wrocław pl |
| Zawartość nominalna | 64 g |
| Trwałość od otwarcia | 60 mies. |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1632 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |