Ustronianka Premium Woda źródlana niegazowana 700 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ustronianka Premium niegazowana 0,7l to idealna propozycja wpisująca się w ekologiczne trendy. Jej szklane, ciemnozielone opakowanie okraszone elegancką etykietą jest świetnym rozwiązaniem nie tylko na wyjątkowe okazje, ale także coraz częściej w codziennych sytuacjach. Ustronianka Premium w butelce o pojemności 0,7l to źródlana woda o średnim stopniu mineralizacji, bardzo dobrze sprawdzająca się jako składnik diety ubogiej w sód. Ustronianka Premium to także Oficjalna Woda Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | brak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Ujęcie H2/H7 w Ustroniu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ustronianka sp. z o.o. ulica i numer: jelenica 72 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | chronić przed działaniem promieni słonecznych |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |