Unitop Kukułka Karmelki nadziewane 1 kg X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyrób z nadzieniem tłuszczowo-cukrowym na spirytusie. Kształt owalny z masy karmelowej o smaku waniliowym z dodatkiem kakao.
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Kakaowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz roślinny (palmowy), spirytus, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, emulgator - lecytyny (z soi), aromaty. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Unitop sp. z o.o. Ulica i numer: A.Struga 61 Kod pocztowy i miasto: 90-959 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1710 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 87 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |