Opis szczegółowy
Wyjątkowy proces produkcji łączy starannie dobrane składniki z zaawansowaną technologią, tworząc wódkę, która zachwyca pełnią smaku, a jednocześnie pozostaje wolna od alkoholu. Wyrafinowane owoce i zboża z nutami orzeźwiającego ogórka i soli selerowej oraz odrobiną papryki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Ziołowy |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Składniki | Woda źródlana, gliceryna 100% roślinna, naturalne aromaty (w tym: zioła, przyprawy, i ekstrakty botaniczne) regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas octowy, sól morska, konserwant: sorbinian potasu, przeciwutleniacz kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wielka Brytania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 48a kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 15,9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 66,4 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |