Tymbark Vitamini 100% Sok jabłko marchew brzoskwinia 1 l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Witamina A zawarta w 100 ml soku pomaga zachować zdrową skórę. Witaminę C zawarta w 100 ml soku przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminę E zawarta w 100 ml soku pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.
Jesteś piękna, dbaj o to!
Z uśmiechem Ci do twarzy.
Śmiej się w głos z przyjaciółmi.
Pamiętaj o szklance Vitamini!
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowo-warzywny |
| Smak | Jabłkowy, Brzoskwiniowy, Marchewka |
| Składniki | sok jabłkowy z zagęszczonego soku (40%), przecier z marchwi (25%), woda, przeciery z: jabłek (12%) i brzoskwiń (11%), witaminy: C i E, aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamin C i E |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 145 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy A |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 158 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,01 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 7,5 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 160 μg/100g |
| Witamina E | 0,9 mg/100g |
| Witamina C | 6 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |