Tymbark Vega Sok z warzyw i owoców Śródziemnomorski ogród 500 ml 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dbanie o zdrowie jest proste
Polecamy
Pić szklankę soku Vega ... bogactwo błonnika, wysoka zawartość witaminy A i źródło witaminy C.
Ten sok ma wysoką zawartość witaminy A i błonnika oraz jest źródłem witaminy C. Witamina A zawarta w 100 ml soku pomaga zachować zdrową skórę. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.
Rejon Śródziemnomorski to prawdziwie gorąca mieszanka charakterów doprawiona promieniami letniego słońca. Ducha tej krainy Tymbark zawarł w soku Vega Śródziemnomorski Ogród - mieszankę wyjątkowych warzyw połączył z solą morską oraz nutą oryginalnych włoskich ziół. W efekcie powstał sok o niepowtarzalnym smaku, a także pełen zdrowia w formie błonnika oraz witamin. Obok takiego temperamentu nie można przejść obojętnie!
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Mieszany |
| Składniki | Przecier marchwiowy, sok pomidorowy (29%) z zagęszczonego soku, sok jabłkowy (18%) z zagęszczonego soku, woda, przeciery z: pietruszki, brokuła, papryki (1%) i cebuli, oliwki (0,5%), sól morska, witamina c, pieprz czarny, bazylia, ekstrakt z ziół włoskich, aromat zawartość warzyw i jabłek 93% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 101 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,74 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 400 μg/100g |
|---|---|
| Witamina C | 6 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |