Tymbark Deli&fruit ciastko wiśnia orzechy tygrysie kakao 170 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Duża przekąska bez dodatku cukru, źródło błonnika . Idealne rozwiązanie także na szybkie i łatwe śniadanie. Jest rozwiązanie dla wszystkich, którzy rano śpieszą się do szkoły lub pracy i nie mają czasu na to aby przygotowywać śniadanie, a chcą dostarczyć zapas energii na cały poranek.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 170 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Przeciery z: bananów (50%), jabłek (41,7%) i wiśni (5%), kruszone herbatniki (1,5%: mąka orkiszowa pełnoziarnista, proszek bananowy, tłuszcz kokosowy, substancja spuchlniająca-węglan sodu), mąka z orzechów tygrysich (1,5%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,3%) aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyj bezpośrednio po otwarciu. nie zostawiaj bez opieki dziecka z zakrętką- może ją połknąć. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 364 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |