Opis szczegółowy
Tygryski Puffuleti słodka kukurydza 85 g
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Kukurydziany, Solone |
| Zawartość netto | 85 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | 77 % kasza kukurydziana, olej rzepakowy, cukier, maltodekstryna, sól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty, barwnik: kurkumina. produkt może zawierać mleko i soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2029-04-16 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-000842 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tbm sp. z.o.o ulica i numer: kolejowa 7a kod pocztowy i miasto: 27-415 kunów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,73 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 443 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 124 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1863 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 522 kJ |
| Wielkość porcji | 28 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,8 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,34 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt bezglutenowy; bez dodatku soli i cukrów |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | "kształt: chrupki kukurydziane w kształcie kolanka brawa: jasnokremowa - jasnożółta zapach i smak: przyjemny, charakterystyczny dla użytego surowca, bez obcych zapachów i posmaków. konsystencja: produkt o niskim poziomie twardości, adhezyjności i gumiastości, poziom łamliwości: wysoki, struktura porowata, przełom suchy." |