Tygielek nierdzewny 10cm, Tragar
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Tygielek nierdzewny o średnicy 10cm.
Parametry produktu
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 800 ml |
| Kolor | Srebrny |
| Cechy produktu | Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 11,5 x 10 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |