Opis szczegółowy
Życie dzieje się w przerwie.
twix® wierzy, że każdy ma prawo do tego, by cieszyć się przyjemnościami i chwilą przerwy. Na co dzień żyjemy na wysokich obrotach i nie zawsze w pełni korzystamy z tych krótkich chwil oddechu. Twix® zaprasza nas by właśnie w takich chwilach pozwolić sobie na odrobinę przyjemności - trzy proste składniki – mleczna czekolada, pyszny karmel i kruche ciastko – połączone w dwa przepyszne paluszki. To mała radość, która uprzyjemni ci choćby krótką przerwę.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej, Z karmelem |
| Zawartość netto | 75 g |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, permeat serwatki (mleko), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, e442), sól, odtłuszczone kakao w proszku, substancja spulchniająca (e500), aromat. (może zawierać: orzechy, inne zboża zawierające gluten). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 217 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 493 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 185 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 774 kJ |
| Wielkość porcji | 37,5 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,9 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 26 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |