Twist Jogurt pitny malinowy 370g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Twist to owoce, energia i radość. Wygodna butelka pozwala cieszyć się jogurtem bez ograniczeń- w podróży, domu, pracy. Twist został stworzony z myślą o tych, którzy żyją w biegu- na każdy dzień ich aktywnego życia.
Zawiera żywe bakterie jogurtowe oraz L. acidophilus i Bifidobacterium. Twist zaspokoi pragnienie zawsze i wszędzie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny |
|---|---|
| Smak | Malinowy |
| Składniki | Mleko, cukier, maliny 1,1%, koncentrat soku z buraka, aromat, kultury bakterii jogurtowych oraz l. acidophilus i bifidobacterium. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 370 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Wstrząsnąć przed otwarciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 286 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 10,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |