Opis szczegółowy
Twarożek grani lekki naturalny wysokobiałkowy w marce Łaciate
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Ziarna twarogowe, śmietanka, białka mleka, sól |
| Zawartość tłuszczu | Chudy (zaw. tłuszczu poniżej 10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Lekki | 1 |
| Produkt naturalny | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska "mlekpol" w grajewie ulica i numer: ul. elewatorska 13 kod pocztowy i miasto: 19-203 grajewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia lub jako półprodukt |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 400 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 800 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |