Twarożek 150g Piątnica X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Twarożek Domowy – to wiejski twarożek ze śmietanką o jednolitej konsystencji. Doskonale smakuje, jako szybka przekąska z sezonowymi owocami, warzywami i ziołami. Zimą smak twarożku wzbogaci dodatek konfitury. Można go również łączyć z ulubionymi dodatkami, przygotowując pożywne pasty, które stanowią idealny dodatek do kanapek. Zawiera wyłącznie składniki. Dostępny w kubeczku o gramaturze 150 g.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Serek ziarnisty |
| Smak | |
| Składniki | twaróg, śmietanka pasteryzowana, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 376 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
| Skrobia | 2,4 g |