Twaróg Wiejski chudy Piątnica - klinek 250g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Delikatny twaróg formowany w kształcie wiejskiego klinka, o stałej wadze 250 g i cenie. Dostępny w wygodnym opakowaniu z opcją wielokrotnego otwierania i zamykania. Całkowicie – zawiera wyłącznie składniki mleka i kultury bakterii – bez konserwantów. Delikatny, odtłuszczony Twaróg Wiejski lekki, bez soli, źródło wapnia i białka jest doskonałym uzupełnieniem lekkostrawnej diety.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | Twaróg |
| Zawartość tłuszczu | Chudy (zaw. tłuszczu poniżej 10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 350 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 383 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
| Skrobia | 3,5 g |