Trufle Oryginalne 260g Torebka Mieszko X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Fani smaku trufli mają w sobie odrobinę z odkrywców wypływających na szerokie wody w poszukiwaniu prawdziwej głębi smaku wśród najbardziej klasycznych słodyczy. Trufle Mieszko to oryginalne cukierki rumowe, którymi można dzielić się z bliskimi i przyjaciółmi w każdej sytuacji.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Rumowy |
| Zawartość netto | 260 g |
| Dodatki | Z alkoholem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, laktoza, białka mleka, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), utwardzony tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy, rzepakowy), serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, alkohol etylowy (2,9%), rum (0,8%), syrop cukru inwertowanego, emulgatory: lecytyny (z soi) i e476; mleko odtłuszczone w proszku, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, inwertaza; aromaty, mleko pełne w proszku, miazga orzeszków arachidowych, miazga orzechów laskowych, migdały, ziarna pestki moreli, skrobia ziemniaczana, substancja zagęszczająca: agar. zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Cukierki z rumem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 462 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1933 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian, E420 Sorbitol, E1103 Inwertaza, E322 Lecytyny, E406 Agar |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Substancja utrzymująca wilgoć, Substancja zagęszczająca |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 0,4 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |