Opis szczegółowy
Pyszne żelki o smaku owocowym, w 1 worku aż 18 mini woreczków w różnych kształtach
Parametry produktu
| Rodzaj | Z nadzieniem |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; żelatyna spożywcza; kwasy: kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy; skrobia modyfikowana, substancja utrzymująca wilgoć : sorbitol; dekstroza; regulatory kwasowości: cytryniany wapnia, jabłczan sodu; aromaty; żywność o właściwościach barwiących ( czarna porzeczka, marchew, rzodkiew, borówka, kurkuma, krokosz barwierski, spirulina); substancja żelująca: pektyny; barwnik: kurkumina, karmin,błękit brylantowy fcf; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eco- consulting quality standards sp. zo.o. ulica i numer: bielska 165 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 330 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1402 kJ |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |