Opis szczegółowy
Pyszne żelki o smaku owocowym w kształcie szczęki.
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; żelatyna spożywcza; kwasy: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; aromaty; barwnik: karmin; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eco-consulting quality standards sp. z o.o. ulica i numer: tarnawa 1 kod pocztowy i miasto: 43-426 iskrzyczyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1439 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |