Opis szczegółowy
Kolor: Jasnoczerwony
z fioletowymi odcieniami
Nos: Owocowe aromaty
śliwki i wiśni
Usta: Owocowe nuty śliwki
i wiśni, z okrągłym smakiem
w ustach, z subtelnymi
niuansami trufli i wanilii
Serwowanie: Idealne do
parowania z pieczonym
mięsem, dobrze
przyprawionymi daniami
oraz półtwardymi serami
takimi jak gouda, gruyère
czy edam. Schłodzone do
temperatury 16-18 °C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Malbec |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Czerwone mięso, Dziczyzna, Jagnięcina, Sery pleśniowe, Sery, Pizza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Argentyna |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | ARGENTINA - MENDOZA - UCO VALLEY |
| Type of Bottle Closure | SCREW CAP |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Region pochodzenia | Mendoza |
| Temperatura serwowania | 18 - 19 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
| Grape Variety | MALBEC |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |