Opis szczegółowy
Dojrzewanie: 50% wina dojrzewa w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego drugiego i trzeciego użytku. Pozostałe 50% pozostaje w zbiornikach ze stali nierdzewnej
Zbiór: Ręczny
Fermentacja malolaktyczna 50% wina
Kolor: Żółty z subtelnie zielonkawymi tonami
Nos: Aromaty tropikalnych owoców
Usta: Eleganckie smaki crème brulée, tarty cytrynowej, tostowanych gruszek i kwiatów cytryny, okrągłe, z doskonale zbalansowaną kwasowością
Serwowanie:
Doskonale komponuje się z białym mięsem, pastami z białymi sosami, szparagami
i świeżymi serami.
Temperatura podania: 10 - 12 °C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Ryby, Ryby z grilla, Owoce morza, Drób, Makarony |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Argentyna |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Colour of Wine | WHITE |
| Origin of Wine | ARGENTINA - MENDOZA - UCO VALLEY |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Mendoza |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2021 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
| Grape Variety | CHARDONNAY |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |